Setkali jste se už s tímto názvem? Nebo jej naopak slyšíte poprvé? Hledáte obdobné výrazy? Nevíte, co přesně tento konkrétní skrývá? V tom případě se mu podíváme pěkně na zoubek.

klíče

Takzvaná hypotéka bez registru, v tomto případě také hypotéka bez doložení příjmů je často vyhledávaný výraz. Stále se na internetu objevují tyto názvy a lákají lidi na finanční produkty, které již nejsou reálné. Pod těmito názvy se totiž neskrývá finanční produkt, u kterého by se například nenahlíželo do seznamu dlužníků, ale v případě soukromých společností jde spíše o toleranci vůči takovýmto záznamům. Do seznamů dlužníků se nahlíží, ale záznamy v nich se dají tolerovat. To samé platí v případě doložení příjmů.

Pokud hledáte finanční možnost, kde byste se nemuseli vůbec prokazovat svými výdělky, pak zřejmě budete zklamaní, protože ty musíte prokázat vždy. Pokud je nemáte, jste například na mateřské, rodičovské dovolené nebo v důchodu, pak se můžete prokázat těmito zisky. Celá cesta není trnitá a není nikterak závratně složitá, takže to půjde snadno. Navíc vám naše společnost ve všem pomůže a klidně vám předem řekneme, jaké potřebné papíry budeme po vás požadovat.
Abychom si celý název ještě více přiblížili, řekneme si nyní, že v našem případě se jedná o podnikatelské úvěry.

Už dál nemusíte hledat, právě jste našli to, co jste potřebovali

Hledali jste podnikatelský úvěr s mírnými pravidly? S tolerancí záznamů a bez složitého dokazování příjmů? V tom případě jste našli, co jste hledali.

domek

  • Tento finanční produkt má mnoho výhod. Tolerujeme u něj záznamy dále také nízké příjmy. V případě podnikatelů nevadí ani nízké daňové přiznání. Ručí se nemovitostí a získat můžete 50 až 70% její odhadní hodnoty. Splatnost může být nastavena až na 30 let.
  • Neřešíme ani exekuce, dokonce je pomocí budoucích peněz můžete vyplatit. Pokud jste v tísni a potřebujete peníze opravdu rychle, pomůžeme vám je získat i do 24 hodin. Nemusíte u nás prokazovat čisté záznamy ani bonitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup