Potřebujete se dokonale odreagovat v jiném místě, než je Váš domov? Máte čas o víkendu? Nebo si vezmete dovolenou na celý jeden týden? Nelákají Vás dálky, do kterých se musíte dlouho a pracně přemísťovat? Zvolte tedy tuzemské nabídky. I v Čechách a na Moravě se Vám dostane pohody, kterou tak nutně potřebujete.

lednice

Záleží na tom, co od zaslouženého volna očekáváte

  • Přejete si pročistit hlavu na čerstvém vzduchu?
  • Je Vaším přáním poznat kus historie českého státu?
  • Vyžadujete dokonalé splnění všech Vašich očekávání v podobě klidu a volnosti?
  • Nebráníte se společnosti nových lidí, kteří nic neřeší, a jen se rekreují?
  • Máte rádi dobré jídlo a originální slivovici pro zdraví?
  • Uvítáte speciální akce, které ubytování lednice nabídne?

Potom je Vaše volba zcela jasná
Potřebujete si odpočinout v luxusním hotelu, který Vám poskytne nejen příjemné prostory pokoje, ale také Vás nadchne něčím navíc. Komu by se poštěstilo pobývat v místnostech, kde se v dobách dávno minulých procházeli lidé s tituly hraběte, nebo hraběnky. Určitě na Vás dýchne 13. století, i když celý zámecký hotel prošel rekonstrukcí. A nemusíte se obávat, že byste si snad museli nosit dřevo do krbu, aby Vám bylo teplo, nebo vodu na pokoje, abyste provedli večerní a ranní hygienu. Výdobytky moderní doby jsou v takto historicky orientovaném hotelu samozřejmostí. Moderní ubytování lednice je zárukou špičkové péče o hosty. A jestli stihnete speciální akce, jako je masopust, nebo Velikonoce, to už záleží jen na Vás.

wellness

Budete nadmíru spokojeni
Sami nakonec pochopíte, kolik skvostů nabízí naše rodná země. Nejen příroda kolem, ale také české dějiny se dotknou Vašich smyslů. Zámek Lednice, jízda na kolech, saunování, pobyty ve vířivkách, Lovecký zámeček, vinné sklípky. Myslíte si, že se Vám nepodaří zapomenout na své všední starosti?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup