Rok 2017 už se naplno rozjel. Je tedy správný čas naplánovat si, kam letos vyrazíte za kulturou. Co se týče koncertů, bude rok 2017 nabitý k prasknutí. Na své si přijdou milovníci metalu, rocku i vážné hudby, smutnit nebudou ani fanoušci rapu či popu. Nicméně, jaké největší hvězdy Česká republika v sedmnáctce přivítá? To se dozvíte v článku.

Letošní rok bude, co se týče hudby, milován zejména posluchačům těch tvrdších žánrů. Metalistům a rockerům jejich drsná srdce jistě poskočila, když se dozvěděli, že do České republiky zavítají například němečtí Rammstein, a to hned se dvěma koncerty 28. a 29. května.

Nadšení zůstává i v případě kapely System Of A Down v čele se Serjem Tankianem. Ti svou show do Česka přivezou 12. června. Budeme-li se bavit o legendách hudebního průmyslu, je třeba zmínit koncert anglické skupiny Depeche Mode. Pokud jste jejich fanoušci, volno si naplánujte 24. května. Čekat vás budou v Praze v Eden Aréně.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na legendu mezi legendami, kapelu, jejíž jméno je v poslední době velmi často skloňované – Guns’N’Roses. Formace v čele s Axlem Rosem vystoupí na letišti v Letňanech 4. června.

Hvězdné české hudební festivaly

České hudební festivaly se letos opravdu činí a přijde mi, že se mezi sebou předhání, kdo hodí do placu větší, úspěšnější a slavnější jméno. Tak například na ostravský barevný festival Colours of Ostrava přijedou Imagine Dragons. Rock for People v Hradci Králové lákají na dlouho zapomenuté Evanescence. A na Aerodrome Festival dorazí americká kapela Linkin Park.

Pražský festival Metronome navštíví další skutečná legenda – britský zpěvák Sting. Do Česka se vrátí po pěti letech, takže to si rozhodně nesmíte nechat ujít.

To stále není vše. Nabídka zahraničních hudebníků a kapel se stále nezmenšuje. Koho dále budete mít možnost v Česku spatřit?
·         José González
·         Green Day
·         Ennio Morricone
·         Alvaro Soler – autor úspěšného letního hitu Sofia
·         Amy Macdonalds

Stále nejste uchváceni českou hudební nabídkou? Což takhle dát si jednoho Robbieho Williamse? Tento anglický hudebník ukáže všem, že na to stále má 19. srpna pod širým nebem na letňanském letišti. Kdo je jedním z nejslavnějších skladatelů filmových soundtracků? Odpověděli jste Hans Zimmer? Pokud ano, vydejte se 4. června do O2 areny, kterou loni v květnu vyprodal.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup