Málokterá žena a v některých případech i muž, nechá zdi svého příbytku holé. Takový interiér totiž působí velmi cize a studeně. Proto si na stěny pořizujeme obrazy, fotografie svých blízkých, nebo dekorace, o jejichž vznik se dokonce sami zasloužíme. Taková výzdoba nás pak ještě více zahřívá u srdce. Kde však brát neustále inspiraci? Řešení je velmi jednoduché stačí základní komponent, jako je kupříkladu proutěný věnec a pak už stačí na jeho tělo doplnit výzdobu adekvátní ročnímu období, nebo dané příležitosti. Věnec skutečně využijete po celý rok v různých obměnách, a právě jejich široký výběr na https://www.florservice.cz/vence-proutene-c34/, vás mile překvapí.

Velikonoční věnec

V naší nabídce objevíte několik desítek zajímavě pojatých věncových korpusů, z různých druhů proutí v přírodním odstínu, nebo s použitím dobarvení. Vybírejte také z různých cenových relací a cen, které jsou více než příznivé. Navíc přicházíme s nabídkou dopravy zdarma po celé české republice při objednávce nad 3000 Kč (cena bez DPH).
Předjaří přímo vybízí k novým nápadům a vylepšení vzhledu domova, ale i komerčních prostor, jako jsou restaurace, salony a další místa, kde chcete vytvořit pocit pohody a navodit příjemnou atmosféru.

Přírodní věnec z proutí bez přízdoby

Proutěné věnce jsou i velmi žádanou výzdobou svatebních obřadů konaných jak v kostelích, tak i pod širým nebem. V tomto případě stačí korpusy dozdobit zeleným břečťanem, či lehkým tylem a nádherné stylové aranžmá, které provázelo slavnostní události již před staletími, je na světě! Věnce mají opravdu širokou škálu využití a pokud nemáte dostatek inspirace pro jejich dozdobení, zavítejte v našem menu do sekce DEKORACE, kde vás doslova zaplaví moře roztomilých drobností, které lze jednoduše zakomponovat do vašeho nového výtvoru.
Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým a vytvořte si krásný doplněk vašeho domova, nebo pracovního prostředí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup