Současným trendem na poli podlahových materiálů jsou masivní dřevěné podlahy, které se stále více objevují v moderních interiérech. Tato skutečnost se netýká pouze prostředí galerií, historických objektů a chalup, ale začíná se stávat nedílnou součástí renovovaných, nebo nově postavených domů a bytů. Právě s tímto typem podlah se setkáte v našem interiérovém studiu, které nabízí tři typy těchto masivních podlah.
žena na podlaze

-Dubová prkna yesfloor-dvouvrstvá parketa s nášlapnou plochou z dubové dýhy o výšce 2,6 mm. Pyšní se krásným rustikálním vzhledem zvýrazňujícím suky a léta. Jejich povrchová úprava zajišťující snadnou údržbu a prodlužující její životnost je provedena ošetřením technikou kartáčování, lakování, nebo olejování. Tato prkna jsou vhodná pro použití podlahového topení.

-Vícevrstvé parkety-nabízí širokou škálu odstínů dubu, buku, jasanu, javoru, třešně a dalších zajímavých druhů dvou a třívrstvých parket ve větších formátech, s přirozenou ochranou oleje, který pronikne hlouběji do struktury dřeva, a tak ho konzervuje. Povrch některých parket je navíc ošetřen tenkou vrstvou včelího vosku zajišťujícího snadnější údržbu.

Quick step-tuto podlahu tvořenou z delších užších komponentů položíte sami snadno a rychle díky zámkovému systému UNIFLICK Multifit. Vybírejte z více než dvaceti druhů zajímavých vzorů, které dají prostoru hloubku i dojem větší šíře. Většina druhů je ošetřena olejem, který povrch impregnuje, zvýrazní strukturu dřeva a usnadňuje údržbu.

Dřevěné parkety

Zboží vyberte v našem internetovém obchodě, nebo nás navštivte přímo ve studiu. V obou případech vám rádi zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Pokud si sami netroufáte na pokládku podlahy, či schodů, rádi vám zajistíme tým montážních techniků, kteří si s touto záležitostí hravě poradí. Svěřte vaše přání a nápady bez obav do našich rukou!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup