Jsme lidé různí a tak i naše pohledy na domácnost vypadají úplně jinak. Je pravdou, že díky bohatému sortimentu se dnes dá vyhovět prakticky každému, otázkou je, jak moc jsou uživatelé nároční a vlastně v podstatě i kolik jich bude v bytě nebo domě bydlet. Rozhodně tohle je totiž zároveň rozhodující element pro vytvoření zásuvek. S vypínači je to v podstatě jednoduché. Potřebujeme je především u vstupu do místnosti nebo na osvětlení chodby a schodiště. Většinou venkovní světla jsou přizpůsobená trochu jiné technologii a rozsvěcují se na čidlo pohybu. To má samozřejmě také svoji výhodu, než po tmě hledat vypínač.

světla

Kuchyně – potřebuje nejvíce zásuvek, aby se zde dalo efektivně pracovat a hlavně také aby se nezatěžoval obvod. Na takovou práci laik rozhodně nestačí, ale dílo je lepší svěřit člověku, který má oprávnění v tomto oboru. Zahrávat si s elektrickým proudem nemá smysl, jelikož by to nemuselo dobře dopadnout. Něco jiného je vést rozvody pod omítkou a něco jiného je vyměnit v konečné fázi špatnou zásuvku. Nakonec nemusí být ani špatná, ale třeba jsme na trhu zahlédli design, který nás doslova okouzlil a tolik by se hodil do našeho bytu. Výběr těchto komponentů je rozhodně poměrně velký, například
https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ nabízí zároveň velkou barevnou škálu, proč ji poté nevyužít.

Obývací pokoj – další prostorová místnost, kde zásuvek není nikdy dost. Televize, satelitní přijímač, video, DVD, lampičky a lampy, další různé osvětlení, případně akvárium nebo jiná zábavná dekorace. Zkrátka všechno potřebuje svůj zdroj energie. Dokonce i vůně, která se zapojí do elektrické zásuvky, potřebuje pro impulzy elektrický podnět.

zásuvka elektrická

Špajz a oddělené sociály – tady se vcelku dobře obejdeme bez zásuvek, ačkoliv na toaletě by se jedna neztratila, nicméně to není nutností. Ovšem bez světla bychom zde byli pravděpodobně ztracení a to obzvláště, pokud by zde nebylo ani okno s denním světlem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup