Možná si ještě vzpomenete na příjemně strávené prázdninové chvíle e u babičky na vsi. To ranní vstávání provoněné čerstvě posečenou travou. S láskou připravená snídaně ze zahrádky, na stole kopretiny v džbánku z louky za domem. Všudy přítomné spojení s přírodou a hladké propojení s bydlením.
Pojďme si takové prostředí zkusit vytvořit i doma, není to vůbec tak složité, jak se na první pohled může zdát. Venkovskému stylu bydlení girltime.cz vévodí použití kvalitních, lety osvědčených tradičních materiálů, jako je dřevo, kámen, smalt a sklo.Staré rádio a květina na stole
Dnes se dá sehnat jak spousta dobového nábytku takzvaně repasovaného, který má nepopiratelné kouzlo historie. Případně nového v požadovaném stylu. Pro přetvoření kuchyně se skvěle hodí staré úložné skříňky, které lze opatřit penetrací a novým nátěrem. Krásným kouskem, který by nám neměl chybět jsou stará kachličková kamna, na kterých by se po zatopení mohlo dát opravdu vařit.
Mnoho lidí tyto poklady doby vyhazuje nebo je za pár drobných prodává do bazaru. Takové věci, pokud jsou v pořádku, nám mohou udělat ještě mnoho užitku i radosti. V první řadě je třeba Restaurují se především skříně, židle, malované vyřezávané truhly, ale také doboví pomocníci jako jsou různé železné žehličky, staré kuchyňské váhy, lavory, džbány, odrátované keramické nádoby a další.Retro kuchyňské pomůcky
Vhodným doplňkem je i dřevěná máselnice, různé kolovrátky nebo na místo obrazu pověšené talíře, formy na pečení nebo dokonce nářadí na pole jako jsou třeba velké senné hrábě, prostě vše, co je možné nalézt na takové venkovské půdě a v dobách minulých bylo nedílnou součástí domácností.
Neméně důležité je propojení interiéru s vhodnými doplňky. Barvy ladíme do světlejších až pastelových odstínů, který jednoznačně vévodí tradiční bílá. Můžeme vybírat různé vintage přehozy a barevné závěsy a volánkové záclony. Nesmíme zapomenout na truhlíky s bylinkami, a tradičními květinami, které je příhodné rozmístit po pokojích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup