Nechcete celé teplé období být otrokem svého bazénu, ale naopak, toužíte bezstarostně přicházet a rovnou skočit? Mám tu pro vás úžasný tip, který určitě využijete.
Plachta pod bazén chlorito.cz je tím nejlepším řešením, jak chránit dno svého bazénu, aby co nejdéle vydrželo.
Můžete si vybrat z velké nabídky bazénových plachet a fólií. Je jedno, po čem sáhnete raději, primární účinek je stejný.
Hlavním cílem fólií i plachet je ochránit váš bazén před nečistotami, které se dostávají do vody díky dešti nebo větru.

Prohlédněte si nabídku a vyberte si z několika tvarů, druhů a rozměrů. Pokud si vyberete solární plachu, budete mít zajištěný i ohřev vody pomocí sluneční energie, ale pokud o ni nemáte zájem, podívejte se na nabídku zazimovacích plachet, krycích plachet a geotextilií.
Geotextlie je podložkou pod bazén a dobře slouží po celu dobu, co budete mít nadzemní zahradní bazén. Používá se jako ochrana dna, které by jinak stálo přímo na terénu. Geotextilie má své místo a výrazně prodlužuje životnost bazénové folie. U nás najdete kvalitu a pevnost bránící prorůstání vegetace. Odolnost proti mechanickému namáhání je samozřejmostí.
Solární plachtaslouží k ohřevu vody v domácích zahradních bazénech pomocí tepelné energie slunečního záření, ale také nedovolí ztrátu akumulovaného tepla z  vody. Její další funkcí je, že se podstatně sníží ztráta vody odparem v horkých slunečních dnech. Samozřejmě, že chrání vodu před znečištěním, které přináší vítr nebo spad z okolí např. hmyz, úlomky větviček apod.

plavecký bazén

Každý ocení krycí plachtu, která chrání vodu před znečištěním v době, kdy není bazén využíván. Je lepší ho přikrýt pokaždé, kdy víte, že se nebudete koupat. Díky plachtě bude voda chráněná nejen před znečištěním, ale tím se i sníží vaše spotřeba přípravků bazénové chemie, kterou používáte k úpravě vody, nebo vám pomůže zamezit ztrátě objemu vody odparem. V době, kdy máte prostor přikrytý, nemusíte se obávat pádu malých dětí či zvířat do vody.