Existuje velká spousta potíží, trablí, neduhů a životních nesnází, se kterými se člověk musí potýkat. Ne každý zvládá stres, nával práce, zklamání a další nepříjemné pocity. Je tedy potřeba, aby se s tím člověk naučil pracovat. Existuje spousta způsobů, jak na to, někomu pomáhá meditace, jóga, aktivní odpočinek, někdo potřebuje zajít trochu více do extrému, aby se mu opravdu ulevilo. Jedním rádoby extrémem může být léčba tmou. Co to znamená?žena na posteli, černobílé

Terapie prostřednictvím tmy je velmi oblíbená praktika pro odvážné, kteří nemají problém v tom, strávit týden pouze sám se sebou, a co víc, v naprosté tmě. možná si kladete otázku, proč by to vůbec někdo dělal, a to navíc dobrovolně. Věřte nebo ne, ale pobyt ve tmě je opravdu osvobozující. Člověk si při tom neskutečně odpočine, oprostí se od všech okolních vjemů, a může se ponořit přímo do svého nitra. Nebude vás rušit vůbec nic, kromě zvuků přírody, které občas zaslechnete. Budete moci být sami se svou hlavou, tady a teď. Přemýšlet nad otázkami, na které vám v běžném životě bohužel nezbývá čas, a které jsou díky tomu dost možná zdrojem vašich potíží.

  • Zapracujete na své mysli
  • Najdete si k sobě cestu
  • Uděláte si jasno v tom, co vás trápí a co chcete
  • Budete se věnovat jenom sobě
  • Vyřešíte si problémy a otázky, které vás trápí

úplněk nad mořem

O vše bude postaráno

Aby váš pobyt ve tmě proběhl co možná nejpoklidněji a pro vás nejpohodlněji, tak musí být o vše postaráno. Pokud budete mít zájem o jídlo, protože nechcete dodržovat půst, můžete si objednat každodenní dodávku kvalitního, čerstvě přichystaného jídla. Co se týká chatky, ve které budete trávit celý týden, tak ta je zcela vybavená. Najdete v ní teplou sprchu, splachovací toaletu i umyvadlo, zkrátka vše, co potřebujete pro svou každodenní hygienu. V letních dnech vás potěší tichá klimatizace, v zimě topení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup