Internet je věc, bez které by si dnešní lidé nemohli svůj život ani představit. Přes internet dnes funguje skoro celý svět. Většina dat na úřadech jsou dnes uležena v rozsáhlých databázích. Máme velké štěstí, že internet je mohutně provázaný a proto nehrozí, že by vypadl celosvětově jinak by to byla velká katastrofa.

připojené kabely

Dnes jsme všichni zvyklí na to, že pokud něco nevíme anebo nám nefunguje, tak si na internetu nalezneme návod, jak to udělat anebo opravit a pak se do toho pustíme a pokud jsme trochu manuálně zruční, tak to opravíme a pokud manuálně zruční nejsme, spíše to rozbijeme a zavoláme nějakého odborníka, který tomu rozumí a povede se mu to opravit.

Internet nás jako společnost také obrovsky propojuje. Dříve se lidé mohli dorozumívat buď dopisem anebo ústně dnes se úplně běžně píší e-maily, případně chatujeme přes messenger či dokonce pořádáme hovory nebo video hovory ve kterých se dokonce i vidíme což je něco opravdu hodně zajímavého a dříve to neexistovalo.

Myslím si, že internet už je dnes běžnou součástí našich životů a bez internetu by si dnes spoustu lidí neumělo svůj život představit a někteří lidé by i bez něj přišli o práci. Počítače už dnes máme úplně všude a bez internetu to je spíše hloupý počítač, který sotva umí otevřít pár programů.
internetový vyhledávač na tabletu

Rozvojem internetu se i naskytla spousta nových pracovních míst. Nejenom že jsou pracovní místa, které slouží na opravu hardwaru nebo softwaru ale spíše tím myslím to, že se lidé můžou živit například reklamami na svých webových stránkách případně nahráváním videí na internet a přidání reklam jak před video, tak do videa. Tomu se většinou říká spolupráce. Jsou lidé, kteří upozorní na to, že je v tom videu placená spolupráce a tak o tom lidé vědí, ale jsou i takový lidé, kteří uzavřenou spolupráci mají, ale neřeknou to a tím oblbují docela dost lidí. To mi připadá jako docela velká drzost.

Internet je v určitých věcech velmi dobrá věc. Jsem zvědav, jak bude internet vypadat za několik let a jestli bude stejný jako dnes anebo se nějak změní k lepšímu či horšímu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup