Jestli je něco, čím se v poslední době zabývá čím dál tím více lidí, pak je to technická analýza. http://www.karlin.mff.cuni.cz/~pick/analyza-pro-studenty.pdf Jen málokdo by to možná řekl, ale opravdu tomu tak je. Pokud byste chtěli být nejlepší, pak je potřeba něco vědět. A co by to mělo být? Fungování a v neposlední řadě také využívání Fibonacciho posloupnosti. Nic totiž není jen tak. Fibonacciho retracement totiž představuje něco, co není dobré brát na lehkou váhu. Je možné se díky tomu například dozvědět, kdy se daná cena stopne, vzroste nebo také klesne.

internetový marketing

Často jeho využití najdeme také k rozeznání hladin, které se zaměřují na příležitosti, které se týkají zejména obchodu. Mohou se ale zaměřovat také na profity, které opět hrají důležitou roli.

Možná že jste někdy narazili na obchodníka, u kterého jste viděli, že pomocí retracementu vyhledal místa vysoká a také nízká. Právě mezi těmito místy lze najít obchodní příležitosti, které jsou vhodné. Pohybují se v různých procentech. Každý obchodník si vždy vybere podle toho, která nabídka se mu nejvíce líbí nebo se mu hodí. Nejčastěji se zabírají nabídky, které mají úroveň okolo 60%.

I vy si tak snadno můžete najít vhodnou nabídku pro vás. Je ale potřeba nastavit si místa, která jsou vysoká a nízká a následně se vám všechny hladiny ukáží. Poté už stačí jen vybrat si to, co se vám bude nejvíce zamlouvat.

Hladina, která se pohybuje okolo 51%, není tak úplně považována za posloupnost, ale i přesto je zahrnuta a to díky praxi.
podnikatel v kanceláři

Jestli je něco, na co můžete narazit, pak jsou to strategie, které je možné s Fibonacciho posloupností kombinovat. Někteří by mohli tvrdit, že jsou také mnohem vhodnější. Mezi tyto strategie bychom mohli zařadit například zlatý řez či Fibonacciho prodloužení.

Pokud se rozhodnete na trzích používat Fibonacciho retracement, pak věřte, že rozhodně nešlápnete vedle. Velká spousta lidí si něco takového velmi chválí. Je ale potřeba nastudovat si, jak to všechno vlastně funguje, abyste nešlápli vedle.