To vše jde k sobě a najdete to dokonce na jednom místě. Duhový park v našem hlavním městě stojí za navštívení. Zábava pro děti Praha to jsou nezapomenutelné zážitky a příjemné chvíle strávené s rodinou.
Děti milují atrakce, srandu, legraci, zážitky, ale především dovádění, skákaní, prolézání a soutěžení. To všechno mohou mít na jednom místě! Prožijí celý den naplno a budou se moci pořádně vyřádit. Naše malé ratolesti jsou zkrátka a dobře zvídavé. Pořád by něco chtěly dělat, často jim nestačíme a nestíháme vymýšlet výlety a zábavu na volné víkendy či odpoledne. Nyní je zde možnost vyrazit s celou rodinou do našeho hlavního města. Vstupenka do parku je celodenní, takže tam můžete být od rána až do večera.

Dvě děvčátka brunetka a blondýnka sklánějící se nad sešitem, do kterého jedna kreslí

Na děti zde čeká spoustu překvapení

Hry, soutěže, zábava, skákání, dovádění, prolézačky, různé dráhy nebo relaxační zóna s vodními prvky. Tímto výčtem ale nekončíme. Čekají vás desítky atrakcí.

  • Šlapadla, jízda na segway, relaxační zóna s vodními prvky, paintball s luky a šípy, trampolíny, skládačky, obří hrady, nafukovací atrakce, zábavný program po celý den, kuličkové dráhy, závodní dráhy, opičí dráhy, odrážedla a mnoho dalšího.
  • Dospělí si mohou chvíli odpočinout, vše hlídají a zajišťují naši usměvaví animátoři, provází atrakcemi a dohlíží, aby vše probíhalo v pořádku. Naučí je něčemu novému a zároveň je pobaví.
  • Plánujete originální rodinný výlet? Dejte mu šťávu a nechte vaše ratolesti, ať se dobře baví, ať si hrají a dovádějí, ať skotačí a ať si užijí volnou zábavu. Konečně nebudou jen na počítači nebo hrát na tabletu.

Holčička běžící po louce v růžovém tričku a modrých kraťasech s ozdobnými korálky na krku

A co víc:

  1. Každá atrakce je věkově přizpůsobená, takže si zde najdou něco ti nejmenší, ale i starší ratolesti, předškoláci, školáci i studenti.
  2. Areál se nachází v Třebovli kousek od našeho hlavního města. Je to okolo 20 minut autem.
  3. Park má rozlohu 55 tisíc metrů čtverečních, což je hodně velká plocha na to, abychom zde mohli uskutečnit všechny sny našich nejmenších.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup