Kvalita, design a funkčnost, tři základní věci, které musí každé sportovní oblečení splňovat. Abychom si mohli užít pobyt na kole, musíme se správně a především pohodlně obléci. Cyklistika vyžaduje speciální oblečení a právě pro tyto účely byla stvořena značka Silvini.

cyklistické oblečení

Cyklistické oblečení značky Silvini se hodí jak pro profesionální zaměření, tak také pro pokročilé jezdce nebo začátečníky. Zvládne všechny výzvy od těžkého a špatně přístupného terénu, přes hrbolaté svahy, kopce a lesní cestičky až po rovnou silnici někde na cyklostezce nebo ve městě. Oblečení se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Pohlcuje veškerou vlhkost a pot, takže vaše tělo nezůstane mokré a zapocené. Má absorpční vrstvu, která chrání kůži před nepříznivými podmínkami z okolního prostředí. Zároveň je šetrný k pokožce a nechá jí dýchat. Oblečení bývá prodyšné, ale zároveň absorbuje pot a nezanechá na vašem těle ani kapku. Oblečení bývá vybaveno reflexními prvky. Podle druhu materiálu odolává větru i dešti. Většinou je přizpůsobeno i snadnému rozepínání za jízdy v případě vest, mikin nebo dresů.

  • Oblečení je vhodné pro road i pro MTB.
  • V nabídce najdete produkty pro muže i ženy.

oblečení na kolo

Největší výhodou je funkčnost a design

Každé cyklistické oblečení by mělo být hezké na pohled, ale zároveň specifické pro tyto konkrétní potřebné účely, jakým je jízda na kole. Proto je zde oblečení kvalitní značky, které má hezký a stylový design, ale zároveň je funkční, takže splňuje i ty nejnáročnější předpoklady.
Vybírat si můžete z širokého sortimentu:


  1. Mikiny
  2. Bundy
  3. Oblečení pro děti
  4. Dresy
  5. Funkční prádlo
  6. Roman Kreuziger
  7. Kalhoty
  8. DoplňkyJízda na kole je povzbuzující a povznášející. Zároveň vás nabudí k dalším dobrým výsledkům. Soustřeďte se na sebe, zhluboka dýchejte a uvolněte mysl. Jízda na kole je příjemnou relaxací, ale také perfektním spotem, který vás udrží v dobré kondici. Nesmíme zapomínat ani na profesionální účely, u kterých se musí sportovec plně soustředit na svou jízdu a podat co nejlepší výkon.