Brzy na dveře zaklepe plesová sezóna, a to znamená jediné. Přehlídku nádherných večerních šatů, elegantních lodiček a luxusních dámských kabelek. Pokud vybíráme kabelku, která má být doplňkem večerní toalety, jsme při jejím výběru velmi pečliví. Musíme myslet na celkový vzhled modelu. Doplněk nesmí být příliš výrazný, aby nezastínil krásu večerních šatů. Také nás zajímá velikost. Do psaníčka stále musíme mít možnost uložit vše nezbytné. Myslíme i na to, jaké boty budeme na večerní příležitosti nosit. O něco méně opatrní můžeme být v případě, kdy vybíráme kabelku pro denní nošení.
vlasy na straně
Praktické kousky
Pro denní nošení volíme především praktický model. Nechceme, aby nám překážela při chůzi a požadujeme dostatečnou velikost. Kabelky do ruky jsou často doplněny praktickým popruhem, který přehodíme křížem přes rameno a model crossbody je na světě. Proč je máme tolik rády? Protože jsou výborným způsobem, jak doplnit běžné oblečení, které nosíme během pracovního týdne. Můžeme si je vzít do města i na sportovní aktivity. Jsou pomocníkem ve chvíli, kdy vyrážíme na procházku se psem nebo jdeme s dětmi na hřiště. Zkrátka pokaždé, kdy oceníme, že máme volný pohyb obou rukou. Ne vždy chceme působit elegantně a nosit kabelku na předloktí. Někdy musíme sáhnout po pohodlí a po crossbody modelech.

Praktická neznamená nudná
Crossbody modely si můžete vybrat v elegantním filcovém provedení. Jsou výborné na údržbu, a přitom jsou k dostání v mnoha atraktivních variantách. Materiál umožňuje nápadité potisky i výrazné barvy. Geometrické tvary i nejrůznější motivy inspirované přírodou perfektně oživí šedý nebo hnědý podklad.
vánoční strom v pozadí
Překvapte dámy ve vašem okolí
Praktická crossbody taška je dokonalým dárkem. Má moderní vzhled a výborně se hodí na nejrůznější jarní nebo podzimní výlety. Vyberte si jich hned několik a máte odpověď na otázku, jakým https://www.tipcars.com/magazin/poradna/s-jakym-motorem-koupit-ojetou-skodu-rapid.htmldárkem překvapit dámy ve vašem blízkém okolí.