Ten, kdo si opravdu neváží svých zubů, zanedbává jejich péči a je mu jedno, jak vypadají, ten se brzy bude chytat za hlavu. A také si přitom bude říkat, že se měl o ně starat lépe! Máte snad zbytečných několik desítek tisíc, na tzv. třetí zuby? Chcete snad podstupovat dentální zákrok plný nepříjemných chvil a bolesti? Nebo se snad bojíte zubaře natolik, že budete raději bezzubí?

mezizubní kartáček

Nedbejte předsudků!
Je spousta lidí, kteří se zubaře obávají. Inu, možná se nějaký ten důvod najde. Nemůžete s otevřenou pusou sdělovat lékaři, co právě cítíte. To je pravda. A pokud svůj strach zaháníte soustavným mluvením, u zubaře to opravdu nejde. Ale na druhou stranu můžete nepříjemným zákrokům předejít pravidelnými zubními prohlídkami. Dokonce pravidelnou dentální péčí ve stomatologické ordinaci https://www.2kdent.cz/ se můžete se svým zubařem i skamarádit. Nevěříte? Musíte jen odhodit předsudky, že zubař je ras! Už dávno to tak není!

Raději se objednejte hned!
Vezměte si zrcadlo a prohlédněte si své zuby pěkně zblízka. Třeba i s lupou. A uvědomte si, jak Vám jsou nápomocné v každodenním životě. Nyní se zdají být v pořádku. Ale co za nějaký čas? Až se bez pravidelné péče začnou kazit a žlutit. Vždyť je potřebujete! Myslíte si, že nebudete raději kousat tvrdá sousta a přejdete na měkkou, kašovitou stravu? A co mluvení a výslovnost? Chcete snad šišlat před svými podřízenými? Nedopusťte to! Raději okamžitě zvedněte telefon a naprosto dobrovolně se objednejte k zubaři. Dřív, než bude pozdě!

zuby

Odhoďte strach. Není na místě.
Určitě nebývají zákroky u zubaře zcela bezbolestné. Ale Vy se na nějakou tu nepříjemnou bolest můžete psychicky připravit! A kromě toho jsou dnes zubní ordinace vybaveny takovými sedativy, že při samotném zákroku nebudete cítit nic! Nebo si dojděte k odborníkovi, který Váš panický strach dokáže odblokovat jednou provždy! Za krásné zdravé zuby Vám to přece stojí! Budou Vám sloužit bez potíží celý další život. A nakonec ten krásný úsměv, kdy se zpoza rtů vynoří bílé perličky!
No tak! Přestaňte být lhostejní a nesvádějte všechno na strach.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup