Moře, teplé počasí, slunce a pláže jsou velkým lákadlem pro tisíce lidí ročně. Desítky tisíc Čechů ročně vyráží o letní dovolené za sluncem k moři, protože mají rovnítko mezi dovolenou a mořem. Na oblibě ale získává dovolená v tuzemsku. I když nemáme moře, pořád je u nás co objevovat. Jen málokdo má naši zemi natolik projetou, že už nic nového nenajde. V České republice je mnoho krásných míst, která stojí za návštěvu.

žena sauna

Stejné je to na Slovensku
Ani naši sousedé nemají moře, nicméně nabízí podobné vyžití jako my. Nemusíte jezdit k moři, abyste si odpočali a navštívili hezká a pro vás nová místa. Jestli si chcete pořádně odpočinout, zkuste navštívit lázně a užijte si nějakou proceduru. Nemusíte tady prožít celý týden, ale můžete si udělat jednodenní zastávku v nějakém lázeňském městečku, kde si můžete dopřát třeba masáž nebo nějaký zábal.
Jestli se rozhodnete strávit v lázních celý týden, možná budete hledat kam vyrazit. Skvělé lázně najdete na Slovensku. Jejich Velký Meder je vyhlášené lázeňské středisko, kde si můžete užívat chvíle pohody.

chata v horách

Možná vás bude zajímat, jaké máte možnosti ubytování. Ubytování Velký Meder můžete využít ve formě apartmánů nebo hotelů. Jste spíš typ který má rád svoje soukromí? Chcete jet s dětmi a využijte kuchyni? Pak si vyberte některý z apartmánů. Určitě vás potěší možnost jednoduchého vyhledávání ubytování podle toho co hledáte. Snadno si nastavíte filtr a vyhledávané ubytování najdete velmi rychle. V okolí Velkého Mederu najdete mnoho způsobů jak tady využít volný čas. Poznávejte okolní krajinu, projděte si města kam se jinak nedostanete a nebo se třeba věnujte pěší turistice. Určitě najdete mnoho možností, jak si užít i dovolenou na Slovensku. Cestujete se psem? Mnoho ubytovacích zařízení nabízí možnost ubytovat se i s vaším čtyřnohým miláčkem.