Horská slunce již naštěstí patří minulosti, Byl to příliš nebezpečný hazard se zdravím, který dokonce propagovali někteří komunističtí funkcionáři. Moderní solária jsou bezpečná zařízení, která využívají naprosto odlišné technologie.sluneční brýle

Proč navštěvovat solárium pravidelně

Atraktivní vzhled – opálená pleť vypadá na první pohled atraktivněji a vylepšený vzhled naší pokožky je také jedním z důvodů, proč vyhledáváme pobyt na slunci, nebo navštěvujeme solária. Tím podporujeme zdravé sebevědomí, máme ze sebe lepší pocit, cítíme se více svěží, aktivnější, disponujeme větší vitalitou, máme více životního elánu. Co naplat, ne nadarmo se říká, že bledá kůže nevypadá zrovna zdravě, a zvláště v teplém období roku budí neopálený člověk dojem nějakého zdravotního handicapu.
Návyk na ultrafialové paprsky – s nástupem prvního jarního sluníčka nás to láká ven, ale musíme si teprve na intenzivní záření přivyknout a vystavovat se slunci postupně. Jestliže zařadíme do svého života pravidelný pobyt v soláriu, organismus si na UV záření přivykne a přechod ze zimy do jara je pak bezproblémový.
Vitamín D – tento sluneční vitamín potřebují lidé i zvířata k mnoha metabolickým procesům. Jedním z nich je transport vápníku do kostí, zubů, a do mnoha dalších tělesných buněk. Zároveň brání usazování nadbytečného vápníku na vnitřních stěnách cév – tím spolu s vitamínem K2 přispívá k prevenci proti infarktům a mozkovým příhodám. Tyto dva „katalyzátory“ s vápníkem úzce spolupracují a problémy s chorobami srdce a cév, považované, za civilizační, jsou zčásti způsobené nedostatečnou délkou pobytu na slunci vzhledem k mnoha hodinám stráveným u počítače, v kanceláři, nebo v uzavřeném objektu manuálních pracovišť. „Déčko“ můžeme buď doplňovat v tabletách, anebo spojit příjemné s užitečným, a zajít občas do solária Brno Naomi Brno.slunce vyryté do písku
Imunitní systém – lymfatický a imunitní systém jsou dva navzájem propojené děje v organismu, které ovlivňuje i množství slunečního záření. Toho si byli dobře vědomi naši předkové, a ti svůj organismus zbytečně v zimním období nepřetěžovali. Navíc trávili více času fyzickou prací od jara do podzimu, kdy se pohybovali v přírodě, zatímco současná populace je v průběhu pracovního procesu uzavřena v místnosti pod umělým osvětlením.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup