Naše česká soukromá společnost se tématice financí věnuje již dlouhou dobu. Poskytujeme vlastní prostředky k tomu, abychom vám mohli dát ty nejlepší možné podmínky. Najdete u nás zejména podnikatelské úvěry. Jako přední hypoteční makléři pro vás velice rádi zprostředkujeme i spotřebitelský úvěr, a to u prověřených partnerů. Americká hypotéka bez registru je pro vás připravena s výhodnými podmínkami.

dům

  • Splatnost 1–30 let.
  • Úroková sazba začínající od 3 % p.a. Dle možností klienta.
  • Tolerance záznamů.
  • Bez poplatků předem.

Dvě základní verze úvěrů

Základní rozdělení úvěrů můžeme roztřídit podle konečného účelu financování. Jedná se o typy:

  1. Podnikatelský úvěr

Určen pouze pro podnikatele a firmy. Se získanými penězi se financují firemní potřeby. Nezajímá nás bankovní registr. Takže klidně můžete mít nějaké záznamy. Dají se tolerovat. Dokonce tolerujeme i nízké daňové přiznání. To může být nulové a vůbec nic se nestane. Co je však nejdůležitější a na co se zaměřujeme, je fakt, jestli dokážete splácet. To je jediná podmínka, kterou musíte splnit, a to nejenom u tohoto typu úvěrů, ale samozřejmě u každého druhu.

počítač

  1. Spotřebitelský úvěr

Určeno pro běžné spotřebitele k financování vlastní soukromých potřeb. Můžete s penězi nakládat podle libosti, například refinancovat půjčky, zvolit konsolidaci starých a špatně nastavených půjček, vyplatit se z exekucí a spoustu dalšího.
Posouzení je však přísnější, než je tomu v případě podnikatelského úvěru. Můžeme přimhouřit oko nad různými příjmy. Ty se dají snadno doložit. Proč se na takovéto věci budeme ptát? Protože si musíme být jistí, že příjmy máte a že budete schopni své závazky splácet. Nikdo nechce, abyste se kvůli další půjčce dostali do dluhů nebo do dluhových pastí. Pokud máte záznam, nemusíte se obávat. Tolerance je zde opravdu velká, takže ani záznam nemusí znamenat, že bychom vám úvěr neposkytli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup