Když přijde na řadu elektroinstalace, řada lidí nechává tento úkol v rukou specialistů, a to elektrotechniků. S tím však přichází riziko, že tento technik vybere elektroinstalační prvky, které se vám nebudou líbit. Je tedy lepší podívat se na sortiment Schneider vypínačů a dalších těchto prvků ještě s předstihem, abyste následně věděli, co by mohlo ve vaší domácnosti nakonec skončit. V současné době je totiž sortiment těchto prvků mimořádně bohatý. Vybrat si v něm proto může každý, a to bez ohledu na finanční možnosti nebo dispozice domácnosti. Chcete-li prvky, které budou spíše nenápadné a tedy levné?

halogen

Nechcete však jít s kvalitou pod určitou úroveň? Nebo jsou vaše požadavky zcela jiné a chcete naopak prvky, které budou vyhovovat všem požadavkům na design a vzhled? Vaše požadavky mohou být jakékoliv, a přesto si vyberete v sortimentu značky Schneider. Ta totiž vyrábí tyto prvky již mnoho let, a proto měla tu možnost veškeré prvky natolik vylepšit, aby bylo dosaženo opravdu maximální kvality, a to ve všech ohledech.

Není to vždy jenom o vzhledu ani o funkci

V současné době jsou na elektroinstalační prvky kladeny opravdu vysoké požadavky. Lidé totiž chtějí, aby za své peníze dostaly to nejkvalitnější, a to jak ve smyslu funkce, tak ve smyslu vzhledu. Pokud však jde o pořizovací cenu, není možné, aby byla příliš vysoká. To však Schneider Electric moc dobře ví, a proto v sortimentu najdete cenově dostupné, ale přitom mimořádně kvalitní a zajímavé produkty.

distributor

Vypínač není jenom jeden typ

Abyste si nemysleli, že tyto prvky je jednouché vybrat, měli byste mít přehled o různých variantách a metodách zapojení, které mohou váš výběr značně zkomplikovat:

  • Křížové = Slouží například v chodbách, kde je jedno světlo, ale více vypínačů, které mohou tohle světlo ovládat.
  • Schodišťové = Nutné zajistit, aby každý prvek rozsvítit všechny zdroje světla v celé chodbě
  • Klasické = Obyčejný elektroinstalační prvek určený pro jedno světlo.
  • Vícepolohové = Určené především pro obývací místnosti, kde je nutné jedním prvkem zapínat více světel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup