Produkty z betonu, jako jsou například levné betonové ploty Montáž MPC jsou vynikajícím řešením třeba pro oplocení zahrad, rodinných domů, prodejních ploch, areálů firem, kotců pro zvířata, parkovacích míst u rodinných domů i velkých průmyslových objektů a všude tam, kde chcete vytvořit bezpečnou zónu nebo dostatek soukromí a také jako částečné odhlučnění nebo obrana proti prašnému prostředí.
Levné betonové ploty jsou sestaveny z betonových sloupků a betonových desek, které zapadají do drážek ve sloupcích.starý rozpadlý plot u domu
Tyto ploty vynikají velkou životností, odolávají i extrémním nepříznivým povětrnostním vlivům a jdou postavit v jakémkoliv terénu. Ve srovnání s ploty ze dřeva nebo z pletiva, jsou díky použitému materiálu odolnější a pevnější. Lépe odolávají mechanickému poškození.
Podle potřeby si lze zvolit výšku plotu, jeho barvu i design podle představ zákazníka. Velice oblíbený je design štípaného kamene, který dá plotu originální a propracovaný vzhled. Díky univerzálním rozměrům desek jde kombinovat i jednotlivé vzory. Celý plot jde zvýraznit nátěrem fasádní barvy. Pro náročnější zákazníky lze betonové výplně kombinovat se dřevem, s kovem nebo plastem, který už prošel výrazným zlepšením a je velice odolný a stálobarevný.
Díky snadné montáži je celá stavba oplocení provedená za velice krátkou dobu. Stejně tak snadno jdou desky zase demontovat v případě potřeby. Spáry mezi deskami plotu lze na přání zákazníka vytmelit.moderní městská zástavba s ploty
Kromě vynikajících vlastností levných betonových plotů můžete očekávat profesionální přístup po celou dobu kontaktu s pracovníky firmy. Pokud potřebujete odstranit starý plot, nebude to žádná překážka. Nemusíte se starat ani o související úpravy terénu při montáži plotu a po jeho dokončení.
K plotu si můžete u stejného dodavatele objednat i branku, bránu nebo vrata, takže můžete vše sladit dle vašeho přání.