Milujete nejen videohry, ale i zábavu všeho druhu, kdy máte možnost střílet ze zbraně a neublížit si s ní? V takovém případě vás může zlákat nabídka rezervovat si čas a den a ocitnout se v aréně s laserovou zbraní v ruce. Nejoblíbenější hra současnosti zvaná laser game dostane všechny, kteří se ji odhodlají vyzkoušet a prožít den plný smíchu a adrenalinu pod kůží.

DSC8155

Praha – město, kde se vždy zabavíte

V hlavním městě máte možnost najít několik míst, které slouží nejen k odpočinku, ale i k zábavnímu vyžití. Právě proto laser games Praha Lazerfun určitě nepřehlédněte a navštivte hned dvě arény, ve kterých vaši bitvu můžete odstartovat. Jediné, co budete potřebovat, je předem uskutečněná rezervace a sestavení vašeho týmu, se kterým se do hry pustíte.

  • Jaké arény na vás budou čekat?

Je pouze na vás, kolik lidí s vámi bude hrát, ale mějte na paměti, že čím více vás bude, tím pro vás zážitek dosáhne nejvyšší úrovně. Pokud však nalezete dostatečný počet lidí, se kterými se pustíte do adrenalinového zážitku, je pro vás připravena aréna s názvem Labyrint, která slouží pro účely hry s vyšším počtem hráčů a je vybavena pouze neonovým osvětlením. O něco menší, ale stejně lákavá a do detailů promyšlená je Aztécká aréna, která vás dostane i díky tomu, že se ocitnete ve venkovních prostorech.

skupina-mensi

  • Hry, ze kterých si nebudete umět vybrat pouze jednu:

Nabídka her v Lazerfun je opravdu znamenitá. Máte možnost vybírat z různých typů a zaměření her, kterých je celkem 11. Samozřejmostí je i rozdělení dle vaší úrovně, kdy si jako začátečníci můžete zvolit prozatím nižší level hry. Věřte, že vás atmosféra a daná zábava, při které nebudete mít prostor – nudit se nadchnou a budete mít chuť opět se vrátit prožít volný den právě tam, kde se odreagujete a strávíte nezapomenutelný den s vašimi nejbližšími. Nynější způsob zábavního programu vás totiž o tom přesvědčí už po první návštěvě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup