Mojí specializací je fotografování žen v těhotenství. Připravuji ateliér, kostýmy pro nastávající maminky a příjemnou atmosféru, abychom se společně mohly uvolnit, usmát se do objektivu a udělat pár krásných záběrů, které pro Vás budou jedinečnou vzpomínkou v budoucnu.

těhotenství

  • Pokud sháníte fotografa v oblasti Zlína, pak se můžete obrátit na mou maličkost.
  • Tato práce vyžaduje profesionalitu, stejně tak jako vhodný přístup k nastávajícím maminkám nebo celým rodinám.
  • Celý efekt tkví v jedinečnosti okamžiku. Kdy a jak zachytit právě ten okamžik? Na tuto otázku se snažím odpovědět pomocí mé práce, která se zároveň stala mým koníčkem.
  • Vše pro Vás zajistí fotografka Zlín.
  • Mojí prací je portrétní fotografování. Specializuji se zejména na těhotenskou fotografii. Ráda pro vás připravím obrázky porodu, nebo již narozeného miminka, či celé rodiny.
  • Přemýšlíte, že si necháte udělat pár fotek, abyste měli obrázky, u kterých byste mohli vzpomínat na krásné chvíle? Využít můžete mé maličkosti.

fotobraf

Jedinečnost okamžiku

Zachytit to pravé kouzlo spočívá nejenom v odbornosti, ale také ve znalosti dané problematiky. Správné světlo, správná chvíle, ten letmý úsměv. Jenom díky tomu mohu vytvořit jedinečné a opravdu výjimečné obrázky, které se pro Vás stanou krásnými vzpomínkami.
Ani fotografování aktů či portrétů nikdy nesmí působit nepřirozeně. Právě v tuto dobu, kdy procházíte těhotenstvím, jsem připravena Vám maximálně vyjít vstříc. Samozřejmě celá spolupráce záleží na domluvě, proto se nebojte se na mě obrátit s jakýmikoliv požadavky, potřebami nebo s jakýmkoliv přáním. Budu se snažit vyhovět každé klientce či každému klientovi.

  • Album plné vzpomínek
  • V dnešní době už se nejedná o album, které byste drželi v ruce a prohlíželi si vytištěné a hmatatelné obrázky. Velice často se vzpomínky a události prohlížejí na internetu nebo máte v počítači vytvořenou složku, která vám stále bude připomínat, co se událo, co jste krásného prožili a zažili, či jaké to bylo, když jste měla těhotenské bříško. Právě takovéto vzpomínky můžete v dnešní době také sdílet se svými blízkými.