Máte formu? Chcete mít hlavně ve všech důležitých směrech přehled? Chcete vědět, jak ušetřit peníze za palivo a tak podobně? Pokud je vaší odpovědí kladné ano, určitě se domluvíme, protože tyhle možnosti, které vám přináší gps monitoring, to jen tak někde nejste. Týká se to jak stavebních strojů, tak i těch osobních, jízdního stylu řidiče, sledování lokomotiv, jejich spotřeby paliva a dalších technických ukazatelů dle potřeby. Je to vše jen a jen na vaší osobnosti. Musíte si ve všem udělat jasno. Abyste opravdu měli nad kontrolou vaší firmy přehled a věděli o pohybu jak mezi zaměstnanci, tak i o pohybu pohonných hmot, strojích a tak dále, musíte si koupit tento revoluční program, který vám může jenom pomoci a nijak vás nebude omezovat v ničem.

binární

Co všechno to umí monitorovat?
Ø Jízdní styl řidiče
Ø Lokomotivy
Ø Osobní automobily
Ø Stavební stroje, zemědělské a komunální techniku
Ø Šichtovací systém, vysokozdvižné vozíky a mnoho dalšího

Nejen těchto pár záležitostí, ale opravdu je to naprosto multifunkční.
Nejlepší na tom je, že to celé se vám bude hodit, a to hlavně v tomhle ohledu, že to budete mít sesbíraní a sepsané v počítačovém programu, ve kterém to bude zaznamenáno a budou se v něm dělat i celkové a dlouhodobé analýzy, takže je to dobré to mít, abyste se mohli kdykoliv vás napadne podívat v čase zpět, jak jste si vedli třeba minulý měsíc nebo ten předchozí.

lokomotiva

Všechny výhody je dobré znát. Je to online, to je úrovní výhoda. Z vaší kanceláře všechno budete hned vědět, je to napojení na počítač, takže sebraná data se ihned exportují. Všechno se hned vyhodnotí, automaticky se bude generovat i kniha jízd. Určitě to napomůže. Díky alarmům a nastaveným hranicím budete vědět, kdy překročila doba výměny oleje a program vás sám upozorní, takže nebudete muset na to myslet nebo na někoho spoléhat, protože třeba tohle hraje roli i v životnosti stroje.