Napovídá vám něco tento název? Nebo si s ním nevíte rady? Na rovinu si řekneme, že se jedná o typ podnikatelského úvěru. Hypotéky bez registru jsou vhodné pro všechny typy podnikatelů.
Podnikatelské úvěry si sjednávají podnikatelé. Existují pro ně velice výhodné podmínky.

drobné mince

Podmínky k získání úvěru

Co všechno k tomu budete potřebovat? Základní podmínkou je vyplnit online žádost. To trvá jenom pár minut a nestojí to žádné peníze. Jedná se o předběžnou žádost, na jejímž základě se s vámi seznámíme a obeznámíme se s vaší konkrétní situací. Nadále pro vás budeme vyhodnocovat všechna ostatní data.

  1. Rychle oceníme nemovitost – tato služba je zcela zdarma.
  2. Předem neplatíte ani žádné jiné poplatky.
  3. Ručíte nemovitostí a můžete získat až 70% z její hodnoty.

Ručit můžete dokonce i družstevním bytem, domem, běžným bytem, pozemkem, garáží, halou, chatou, nebo v případě podnikatelů, hotelem, ubytovnou, restaurací, administrativními či komerčními budovami a mnohými dalšími nemovitostmi.

  1. Úvěr budete splácet měsíčními splátkami, které vám přizpůsobíme na míru. Splácet můžete až dlouhých 30 let.
  2. Nízké úrokové sazby pro podnikatele.

Peníze jsou určené podnikatelům. Vložit se mají do podnikání, jakým způsobem, to už necháme na vás. Nezáleží na tom, jak peníze v podnikání využijete. Můžete založit novou sekci, nové podnikání, pořídit a nakoupit stroje a vybavení, ale také můžete splatit dluhy, exekuce, faktury, nedoplatky na sociálním a zdravotním, daně, poplatky finančním úřadu. Možností je rozhodně na výběr, takže i v případě podnikatelského úvěru, zde není žádné omezení.

  1. Nemusíte dokládat faktury, ani jiné doklady.
  2. Nemusíte ani dokládat příjmy či daňové přiznání.
  3. Vyřízení do 24 hodin.

počítač
Řešení každému přizpůsobíme na míru. Z našich zkušeností víme, že nelze klienty škatulkovat do nějakých tabulek. Každému je potřeba přizpůsobit se na míru. To zvládáme bravurně a obvykle ještě s notnou dávkou sympatií ze strany našich klientů, protože ti si pochvalují, rychlé jednání, snadné vyřízení, dostupnost po internetu – nemusí nikam chodit, a především také to, že s nimi jednáme na rovinu a že jsme schopni pro každého klienta, bez ohledu na jeho věk, bonitu v bance, schopnosti splácení, příjem nebo záznamy v registrech, doporučit každému řešení a poskytnout úvěr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup