Pokud jste se již setkali s názvem fazole adzuki, tak zajisté již máte představu, o jaké fazolky se jedná. Jejich domovem není naše republika, ale spíš východní Asie. Také zde se stávají součástí asijské kuchyně. Díky otevřeným hranicím máme ale možnost i my si pochutnat například na známé pastě z těchto plodů. Mnoho lidí si myslí, že tyto fazole jsou podobné těm našim, což možná i vzhledem by se tak dalo říci, ale rozhodně ne chutí. Zde vás rozhodně překvapí jejich sladká chuť, a proto jejich využití je vskutku široké, dokonce klidně se přidají do koláčů, stejně tak jako podpoří skvělou chuť zmrzliny. Díky tomu, že mají skvělé detoxikační účinky, tak jsou dokonalou podporou pro naše ledviny, játra a celkově pro celý organismus.

fazole

Klíčky jsou ještě účinnější

Zralé plody jsou velmi prospěšné pro náš organismus. Díky vysokému procentu obsažené vlákniny, nám pomáhají s lepším trávením, dále jsou strážci naší hladiny cukru v krvi. Výrazně pomáhají zabránit diabetu, aby začal sužovat náš život. Pomáhají vyrovnávat hladinu cholesterolu, který je doslova velkou hrozbou. To v důsledku má samozřejmě velmi kladný postoj ke zdravému srdíčku. Výčet jejich dovedností by byl poměrně delší. Ovšem když se zamyslíme, nad tím, co dovedou udělat zralé plody s naším tělem, pak musíme připustit, že samotné klíčky budou hotový poklad zdraví na talíři. Plody fazole adzuki klíčení podpoří svými léčebnými účinky a předají jim vše potřebné, co by potřebovala nová rostlinka. Když v pravidelných dávkách budeme pojídat klíčky, pak není pochyb o tom, že pro svoje tělo uděláme to nejlepší co jen je možné.

fazolové klíčky

Redukce váhy

Nejvíce diskutovatelné téma. Hubnutí, dieta, stravovací návyky atd. Přitom, kdyby se zařadily alespoň v menších dávkách tyto výjimečné fazolky nebo jejich klíčky, tak výsledek by se také dostavil. Pomocníkem je především obsah vlákniny a samotných bílkovin, které zasytí na dlouhou dobu, tudíž člověk nemá pocit hladu nebo různých chutí. Navíc neobsahují vyšší množství kalorií a to se skutečně v redukci váhy bude počítat k dobru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup