Ptáte se, co je to vůbec linkbuilding? Je to metoda, která vede k celkové optimalizaci webu a vylepšení celé pozice ve vyhledávání a vlastně také propagace konkrétního webu. Je to nejvýznamnější faktorem off-page. Jsou to techniky, které se vyznačují tím, že jsou mimo danou stránku a jsou velmi efektivní. Jsou to vlastně zpětné odkazy, které mají právě na internetu dva dopady. První je hlavně ta nejdůležitější a to je zlepšení pozice.

odkaz na web

Důvodem je právě přivedení nových zákazníků na vaše stránky, což je důsledek vlastně prvního důvodu. Když vám vyhledávač nabídne vaši stránku, tak se zvyšuje možnost, že si u vás někdo něco koupí. Je to velmi prosté, ale opravdu je potřeba udělat optimalizaci, aby to všechno fungovalo. Máme různé metody, které využíváme.

Jednou z hlavních metod jsou sociální sítě, které jsou v dnešní době velmi důležité, a určitě byste je neměli podceňovat. Další možností je spolupráce s blogery, kdy publikujeme zpětné odkazy na různých stránkách, které jsou k tomu určené a právě vzhledem k tomu, na které straně to publikuje, tak si klient na vaše stránky dostane. Další je že vytvoříme mikrostránky, které budou sloužit jako podpůrné stránky pro vaše blogy, dále nabízíme i účast v různých komentovaných článcích a diskusních fórech a také můžeme publikovat všechny články na zahraničních webech, aby to zvýšilo vaši celkovou pozici na trhu. Nakupujeme odkazy, měníme odkazy a zajistíme vám i registraci do katalogů.

statistická data

Linkbuilder

Linkbuilder je takový člověk, který má přehled o celých klientových stránkách, pro které pracuje a hlavně odvádí kreativní práci, díky kterým napíše zpětné odkazy, které budou opravdu na úrovni. Také zvládne navázat spolupráci s partnery a jeho hlavní náplní práce je právě přidávat hodnotu vašim stránkám, abyste zvýšili celkovou návštěvnost a konverze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup