Nebankovní úvěry nabízí svým žadatelům mnohdy velmi příznivé podmínky, to se moc dobře ví. I z tohoto důvodu se pro tento typ úvěru každý rok rozhodne tisíce lidí. Jenže skutečně se takové úvěry dlužníkům vyplatí nebo se jedná o marketingový tah, který má přilákat potencionální klienty?

Rychlé sjednání úvěru

Není žádnou novinkou, že v nebankovních společnostech na úvěr příliš dlouho čekat nebudete. Je hned několik možností, jak o něj požádat. Řada společností například nabízí možnost sjednání online. Stačí vyplnit online formulář, navolit podmínky úvěru a pak už jen čekat na vyjádření. Jedná se o automatický schvalovací proces, čekat budete tedy jenom pár minut. Pokud dáváte přednost konzervativnímu způsobu sjednání úvěru, je možné ho sjednat přímo na pobočce. V takovém případě dostanete peníze již při podpisu smlouvy na ruku nebo vám budou do druhého dne připsány na účet.

Dům na dlani

Nesmíme zapomenout ale ani na speciální odnož rychlých půjček, které jsou ideální pro ty, kteří potřebují půjčit jen na pár dní. Klasický případ, výplata v nedohlednu a vám už se pomalu tenčí bankovní konto. Pointa těchto rychlých půjček je v tom, že vám poskytovatel půjčí zpravidla menší obnos peněz zcela bez poplatků i úroků. Vy pak splatíte jenom jistinu bez úroků. Zpravidla se jedná o krátkodobé půjčky v horizontu maximálně několika dnů, týdnů. Jedná se o velmi výhodnou formu úvěru, tedy za předpokladu, že vše splatíte včas. V opačném případě mohou být sankce a poplatky z prodlení enormní.

Podpis smlouvy

I bez potřeby příjmu

Příjem je jednou z podmínek, která vám otevírá vstupní dveře do světa úvěrových produktů. Jenže ne každý může výši svých příjmů doložit. V takovém případě odchází z banky s nepořízenou. U nebankovních společností můžete žádat nejenom o spotřebitelské úvěry, ale třeba i o hypotéku bez příjmu Fahd.cz.