Mnoho lidí si pořídí nový počítač s myšlenkou, že do něj tentokrát nebudou opravdu nic stahovat (nebo alespoň jen velmi důležité dokumenty) a nezaplácají si jej zbytečnými soubory, co jen fungování přístroje zpomalují.
Myšlenka je to velice krásná, nicméně ve většině případů nevydrží déle jak měsíc. Po tomto časovém období vyprší platnost antiviru a je nutné si zakoupit plnou verzi. V tomto okamžiku u mnohých uživatelů nastává první chyba – rozhodnou se svůj počítač nechránit vůbec (v lepším případě si alespoň stáhnou nějakou free verzi). Tato chyba je velice častá a nebezpečná.notebook si binárním kódem
Všichni tito uživatelé by si ovšem měli uvědomit, že v jejich zařízení shromažďují mnoho citlivých dat. Jestliže by tyto data byly zneužity, mohlo by nastat mnoho nepříjemností. Říkáte-li si, že se vás to netýká, opak je pravdou! Dostane-li se vám do počítače nějaký vir, často to nemusíte ani poznat. Konkrétně takové „spyware“ jsou viry, které mají za úkol pouze shromažďovat veškeré informace o vás – přihlašovací údaje, hesla, adresu, telefonní čísla a podobně. Jistě už chápete, proč je tento druh jedním z nejnebezpečnějších.notebook s naslouchadlem
Jiné mohou podstatně zpomalovat výkon vašeho notebooku a neustále vám předhazovat reklamy. Tento druh virů většinou nebývá příliš nebezpečný. Pouze se snaží o vydělání peněz na tom, že se vám budou neustále zobrazovat reklamy a vy na ně klikat. Nicméně se jedná o nepříjemnost, která každého uživatele obtěžuje.
Dostanete-li se do nějaké takové situace, často jsou běžné uživatelské schopnosti pro odstranění chyby krátké. V mnohých případech vám proto nezbude nic jiného, než váš přístroj svěřit do rukou odborníků. Specialisté na PC Beroun FSNET, vám s tímto problém pomohou. Jedná se o profesionály, kteří se přímo zabývají údržbou počítačů, notebooků a další techniky. Veškeré viry, či soubory, které zpomalují váš počítač, zkrátka nemají šanci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup