Milovnice doplňků budou jistě souhlasit s tvrzením, že výběr kabelky může velmi ovlivnit dojem z celkového outfitu, ať už ve prospěch, nebo ke škodě její nositelky. Je známo, že ke každé příležitosti se hodí jiný typ kabelky, a právě s několika zajímavými kousky přichází , abychom vám představili kolekci úžasných nadčasových ale i z minulosti čerpajících kabelek, psaníček, kosmetických taštiček a peněženek.
Detail uší hnědé kožené kabelky
Naše modely pocházejí z kvalitní kůže Ruga a Dauphine, jejíž struktura je buď v hladkém, nebo takzvaném Croco effectem, což je technika,
při které je na povrchu dosažen reliéf krokodýlí kůže. V nabídce naleznete větší a praktické modely s minimem zdobných prvků, ale o to víc vyniká dokonalé řemeslné zpracování a krása samotné kůže v několika barevných odstínech. Dalším nesmrtelným doplňkem dámských kabelek jsou kosmetické taštičky, které dodáváme ve velmi decentním tvaru, ale s jistotu, že vám vydrží po dlouhá léta v téměř v neměnném stavu. Zárukou stálosti jejich tvaru je velmi pevná odolná safiánová kůže, která bez problémů snese i nějaký ten šrám. Právě v těchto dnech najdete vybrané druhy v sekci SALE
Obsahem kabelky bývá peněženka, která také hodně vypovídá o stylu a vkusu majitelky. I námi nabízené peněženky osloví mnoho zákaznic svým pečlivým zpracováním otěruvzdorné safiánové kůže v mnoha barevných odstínech, s elegantním skrytým překlopeným zapínáním. Pokud chcete mít skutečně originální kousek, vyberte si z našeho vzorníku ručních maleb a nechte si svůj kousek ozdobit motivy květů magnólie, sakury, či jiných romantických prvků, které vaše oči potěší, kdykoliv vezmete peněženku do ruky. Tuto službu ruční malby na vybrané zboží mnozí zákazníci rádi využívají jako krásný dárek pro své blízké.
Siluety pěti žen spěchajících žen, nesoucích kabelky
Zavítejte do našeho obchodu a vybírejte z aktuální nabídky. Zboží, které momentálně není na skladě můžete jednoduše předobjednat. Nezapomeňte využít deseti procentní slevu na první nákup!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup