O drogách už se toho namluvilo, napsalo, natočilo, dětem se vtlouká do hlavy, že jejich užívání je rizikové, že jenom z obyčejného vyzkoušení se může stát smrtelně nebezpečná závislost, ze které se jen někteří vymaní bez trvalých následků. Ale jsou i takové prostředky, které dokáží určité nemoci potlačit, mezi ty patří např. marihuana. Třeba mastičky vyráběné z konopí pomohly už nejednomu člověku. Ale i zde je ona hranice, která se velice lehce překoná a rozumné užívání se během krátké chvíle může stát závislostí.
jamajská dívka
Na úklid nebo na uklidnění?
Látky, které člověka odvádí od reality a zbavují ho alespoň na krátkou chvíli běžných denních starostí, se mohou stát návykovými, kdo by nechtěl být pořád šťastný a veselý. Novinkou mezi takovými látkami je poppers . Droga, která je velice specifická, stejně tak její účinky, obsahuje sloučeniny, které najdete i v prostředcích určených k úklidu. Ale stejně tak se s poppers můžete setkat ve zdravotnictví, zde ji užívají ti, kteří mají problémy s cévami.
Účinné, ale i nebezpečné afrodiziakum
Hlavní předností poppers je, že funguje jako afrodiziakum. U lidí s homosexuálním zaměřením jsou její účinky známy již padesát let. Ale postupem času se začala tato droga šířit i mezi ostatní. Během několika málo sekund dokáže rozbušit srdce a budete se cítit jako přiopilí. Pokud to přeženete, bude vás bolet hlava a nebude se cítit zrovna nejlépe.
chemická závislost
Pokud zatoužíte poppers vyzkoušet, dostanete ho v malém balení, volně prodejný jako osvěžovač vzduchu. Užívání se jednoduše, přičichnutím, kromě již zmíněného přináší chuť na sex a uživatelé ji srovnávají s oxidem dusným. Po jejím požití se také uvolňují prokrvené svaly.
Jako u všech jiných návykových látek, občasné užití nebezpečné není, ale i tak je zde určité riziko, neboť účinky u konkrétního člověka lze jen těžko předvídat, každé tělo je jiné a tak si také každé s cizí látkou ví jinak rady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup