Když se firmě momentálně nedaří, může se pro ni stát spásou nějaká ta půjčka. Tedy dočasné poskytnutí cizích finančních prostředků na překlenutí zlých časů. I ta je řešením a mnozí se k ní proto uchylují. Ovšem nejednou to mají těžké, protože ne každý z podnikatelů oplývá zase až tak dobře vypadajícím daňovým přiznáním, absencí záznamů v registrech dlužníků a podobně.
A pokud nějaký podnikatel potřebuje půjčit peníze pro své podnikání, ale není shledáván dostatečně atraktivním pro poskytovatele třeba z řad bank?
Pak mu nejednou nezbývá nic jiného než hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky úvěry, což je možnost, ve které uspějí často i ti, kdo jsou na tom hodně nedobře.mince na sobě
Aby tady podnikatel získal půjčku, musí mít vlastně jenom jedinou zásadní přednost. A to tu, že musí být schopen za půjčené peníze nabídnout coby zástavu svoji nemovitost. Vyhoví-li v tomto ohledu, má už k získání potřebných finančních prostředků věru jenom malý krůček.
Stačí mu totiž vyplnit jednoduchý formulář na internetu, poslat několik snímků oné nemovitosti poskytovateli k ocenění, musí se dohodnout se zástupcem oné nebankovní společnosti a uzavřít s touto smlouvu a je to.
Takový žadatel nemusí platit vůbec nic předem, papírování je tu omezeno na minimum, nevadí ani nějaké ty nízké příjmy, nevalné daňové přiznání, záznam v registrech dlužníků, exekuce a podobně. Dotyčný tu dostane klidně i velké peníze, až sedmdesát procent odhadní ceny jím zastavené nemovitosti, jež může použít na cokoliv a jež může následně splácet třeba i po dobu čtyřiceti let. Získá je rychle a s příznivými úroky. A případně je může použít i jako kontokorent a splácet jen to, co si skutečně půjčí.koláž z bankovek
Takže se dají rychle sehnat peníze, jež mohou podnik i spasit v posledním okamžiku. Tehdy, kdy už by podnikatel sám dost možná vůbec nebyl schopen nějak vyřešit své exekuce, dluhy státním institucím, zdravotní pojišťovně a podobně.
A to se pochopitelně cení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup