Na světě snad neexistuje člověk, který by se rád stěhoval. Nejde jen o přechod do neznámého prostředí, který s sebou vždy nese trochu té psychické zátěže, ale ani věci, které člověk musí dělat okolo nejsou zrovna balzámem na duši. Když pominete nutnost tahání věcí, a to často hodně těžkých věcí, domlouvání přítel na určitou hodinu a také shánění dostatečně velká auta, aby se do něj vlezl veškerý nábytek, pořád jsou tu ještě organizační věci, bez kterých se nelze obejít. Nechcete si toto všechno odpustit, dát si trochu oraz a nech všechnu práci oddřít profesionální firmu? Nechte stěhování firem a kanceláří na nás https://www.odnesto.cz/stehovani-firem-a-kancelari/ a uvidíte, že budete navýsost spokojeni.
Přenášení těžkého břemene

Super služby

Naše služby se nevztahují pouze na stěhování domácností, ale naše schopnosti můžete využít i v případě, že přesouváte firmu na nové místo. Řeč je tedy hlavně o kancelářích. Na těžké stroje a další speciality je tu přeci jen někdo jiný, ale pokud budete chtít převézt například počítače, kancelářský nábytek a další klasické propriety, které do kanceláře patří, jsme vaši lidé. Je pro nás samozřejmostí dodržovat termíny. Přijedeme kdy si řeknete, ani o minutu později. Navíc tyto služby neposkytujeme za kdovíjak vysoké ceny. Naopak, patříme spíše mezi levnější stěhovací firmy, ovšem lidové ceny samozřejmě nejsou na úkor kvality.
stěhovací krabice
I když u nás zaměstnáváme pouze statné chlapi, kteří jsou schopni odnést prakticky cokoliv, běžně pracujeme i s křehčími věcmi typu lustry nebo elektronika. O ty je potřeba extra pečovat. Z toho důvodu vše, co má tendenci ke snadnému rozbití, důkladně před započetím snášení zabalíme, aby nic během procesu stěhování nepřišlo k úhoně. V naprosté většině případů vše, co zabalíme, také v pořádku vybalíme. V nejhorším samozřejmě uhradíme veškeré případné škody. Lepší firmu v oboru dnes seženete jen stěží.