Jestli jste už od přírody člověk, kterého předností je vymýšlení nových věcí a nápadů, neměli byste nad vaší schopností mávnout rukou. Využít to můžete například v situaci, kdy někdo ve vašem blízkém okolí bude slavit narozeniny a vy ho budete chtít potěšit fantastickým dárkem.
Darovat nemusíte pouze předměty, jakými jsou dekorace, bonboniéry nebo květiny. Potěšit někoho blízkého můžete i oblečením, jakým je třeba tričko nebo mikina.

mikina s potiskem

Vymyslete si slogan, který každého ohromí

Neváhejte se přiklonit k tomu, darovat mikiny s vlastním potiskem všem vašim milovaným v době, kdy budou oslavovat jejich velký den nebo naopak v období vánočních svátků. Jedná se o kousek oblečení, který nosí všichni, a to bez rozdílu na pohlaví nebo věk.
Pokud chcete, aby jich dárek potěšil nejen díky vaší originalitě z hlediska nápisu, můžete se jich předem zeptat na jejich životní motto nebo heslo, kterým se nejčastěji řídí.
Pokud jim ho pak necháte zvěčnit na originální mikinu, zůstane jim hezká památka na celý život.

  • Jako největší překvapení pro nich však bude, když jich potěšíte vašim vlastním nápadem potisku. Můžete si vymyslet něco, co k danému člověku patří už odjakživa nebo jim vtipně dejte najevo to, jakým dojmem na vás působí.

potisk mikiny

Pokud máte obavy – vsaďte na poukaz

Dárkové poukazy se v současné době využívají poměrně často. Jestli máte strach z toho, jak na váš nápad nebo vlastní text zareagují vaši nejbližší, neváhejte se odhodlat k tomu, dát jim dárkový poukaz, který bude zahrnovat nákup mikiny s vlastním textem.
Díky možnosti, kdy si budou moct sami zvolit to, co si na jejich dokonalou mikinu nechají napsat, se vám váš dárek osvědčí všemi deseti. Zapůsobte na nich tedy tak jako nikdo jiný v jejich okolí a dopřejte vašim milovaným kamarádům nebo členům rodiny takový dárek, který jich rozhodně potěší a sklidí velký úspěch.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup