Kamarádky neslouží jen jako zpovědnice, když jim říkáte všechny své problémy, které máte ve vztahu a v práci. Nejsou jen pro drby, kdy za jeden večer stihnete probrat celé okolí. Kamarádky mají také umět upřímně poradit, včetně nákupů. Jelikož vás za ty léta dobře znají, dokážou vám v obchodě vybrat oblečení, na které byste sama nikdy nenarazila, ušetří vám i čas, jiné kousky nebo menší či větší velikost vám přinesou až do kabinky a vy tak získáte drahocenné minuty.
výběr oblečení.jpg

Nebojte se troufalosti, pokud vám daný kus oblečení perfektně sedne, ale je trošku výstřední, rozhodně si ho kupte, budete tak mít skoro jistotu, že si vás okolí bude všímat a moc lidí, nejlépe nikdo, stejné oblečení mít nebude. Kamarádka vás také ujistí, že v těsných džínách nemáte velký zadek a že oranžová vám sluší a jde k pleti. O to víc využijete její rady, pokud nemáte o módě ani základní znalosti, jednoduše netrávíte dny nakupováním, nekupujete si drahé módní časopisy a obléknete si jednoduše něco starého ze šatní skříně, v čem se cítíte pohodlně. Při nákupu nového oblečení ale vsaďte i na krásu daného kousku, nejen na pohodlí. Kupte si něco originálního, pestrého a zajímavého.
Po dlouhém nakupování si zajděte s kamarádkami na něco dobrého k jídlu, což je výhoda velkých obchodních domů, najdete restaurace a občerstvení v jedné budově, aniž byste vycházeli ven. Samozřejmostí jsou také skvělé kavárny s chutnou kávou a domácími dortíky a zákusky. Jste člověk, nejste stroj, abyste celé dny trávila jen v práci, poté doma u plotny a s koštětem a s výčitkami svědomí, že jste přibrala, se dřela v posilovně a fitku. Nekoukejte na kalorie a dejte si zákusek a jídlo podle vaší chuti a dopřejte svému tělu to, na co má chuť.
pletený svetr.jpg

V poslední době obchodní centra poskytují služby svým zákazníkům zdarma. Kromě šatny nebo úschovny je k dispozici také profesionální stylistka, která vám poradí s novým outfitem, který bude pasovat a ladit přímo na vás. Nezoufejte tedy, že žádná kamarádka nemá na vás čas, zajděte si do nákupního domu a využijte služby stylistky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup