Samozřejmě, že hlavně ve výrobních procesech je výroba opravdu sledovaná. Existuje na ní řada technických výkresů s přesnými rozměry. Jen těžko lze definovat míry pouze pomocí jednoduchých měřidel. Často se jedná o hloubkové rozměry, rozměry svěrných délek, nebo hodnoty průměrů. Je nutné nastavit například digitální měřidla, je nutné přesně definovat nulový bod. To znamená, že v žádném výrobním toku nemohou chybět.
správné nastavení měřidel
Kontrola dodržování rozměrů je potřeba dělat průběžně, na mnoha pracovištích je veškerá výroba až do doby změření a uvolnění například inspektorem jakosti, takzvaně podmíněná. Určitě jste se i vy za dobu svojí praxe setkali s mnoha druhy měřidel, používali je, nebo je dokonce dnes a denně využíváte. Jedním z nejčastěji vyskytovaným druhem, jsou bezesporu johansonky. Neměli by chybět při žádném kontrolním měření. Jsou velkým pomocníkem všech, kteří potřebují nastavovat a přesně definovat rozměry v procesu. Pokud vás zajímá, kde je pořídit a na koho se obrátit, tady je směr!
Jsme špičkový internetový obchod, který nabízí široké spektrum měřidel pro různá využití, pracovních nástrojů a pomůcek. Zabýváme se kompletním sortimentem napříč výrobní činností a zajišťujeme pokrytí všech krizových, nebo neošetřených míst ve výrobě. Stačí zajít na naše stránky a podrobně https://www.mlp.cz/cz/kontakty/pobocky/pojizdna-knihovna/podrobne-informace/ se seznámit s možností kvalitního a hlavně profesionálního nákupu. Můžete mít úplně veškeré potřebné vybavení, s ohledem na druh výrobní činnosti.
měřidlo tlaku
Dokážeme zboží dodat nejen ve vysoké kvalitě, ale samozřejmě i za bezkonkurenční ceny. Pokud se tedy zabýváte jakoukoli kovovýrobou, neváhejte ani minutu a na našich stránkách se přesvědčte, že máte k dispozici opravdu všechno. Všechno, co usnadní práci nejenom vám samotným, ale i zaměstnancům, nebo podřízeným. Ať potřebujete soustružnické, frézovací, nebo pilové a protahovací komponenty, jsme připraveni!