Pokud si chceme zařídit byt podle bytového designéra, tak je zcela určité, že se originalitě nevyhneme. Většina z nich spolupracuje velice úzce s řemeslníky, kteří odvádí svoji práci skutečně do posledního detailu. Ovšem tečkou a takovou tou hlavní ozdobou jsou svítidla a vůbec celkově osvětlení. To skutečně dokáže dělat zázraky. Je ale možné, že když jsme procházeli obchodní domy nebo obchody s elektronikou, tak nás žádné nějak nepřesvědčily o tom, že bychom si je měli instalovat do našeho bytu. Proč nezkusit výběr v jiných vodách, tedy spíše nabídkách předních výrobců, jako je například . Díky tomu, že je osvětlení přisazené na strop nebo zeď tak nezabírá žádný zvláštní prostor a vyniká skutečnou elegancí, konec konců, to může posoudit každý na první pohled z nabídky. Takové světlo je pak výhodnější i do nižších prostorů.

žárovka

Obývací pokoj

Místnost, která je reprezentativního rázu, by podle toho měla také tak vypadat. Samozřejmostí je lustr, který bude fungovat jako centrální svítidlo. Velmi elegantně působí například svítidla se zářícími body a světlem pronikajícím lomením křišťálového lustru. V podstatě zajistí dostatečný rozptyl a ještě navíc působí velmi luxusně. Šikovnou pomůckou jsou stmívače světel. Ty pak nám umožní snížit intenzitu osvětlení podle naší potřeby nebo dokonce nálady. Je pravdou, že tak můžeme vytvořit nejen potřebnou atmosféru pro pozdější večerní hodiny. Navíc jako bonus oceníme efekt roční úspory za elektrickou energii.

led osvětlení

Světlo nekupujeme každý den

Možná je na místě si uvědomit, že investici do světel a celkově osvětlení neprovádíme každý den a ani měsíc. Proč si potom nevybrat originální prvek, který nás skutečně zaujal svým provedením. Navíc jej bude vyrábět společnost, která se soustředí na nejvyšší možnou kvalitu, které světlo a zařízení mohou mít. Bezpečnost a dále i odolnost vůči prachu, včetně úsporné spotřeby. To se poté jinak svítí.