I přes krizi a vysoké ceny se stále staví. Někdo na to jde osobně a postaví si dům vlastníma rukama, ale toto není řešení pro každého. Kdo nechce na stavbě potit krev a zestárnou o několik let, hledá firmu, která mu dům postaví. Najít v dnešní době solidní firmu, která v termínu dodá to co slíbila, je takřka nemožné. Ale ne u nás. My si stavíme renomé na tom, že jsou naši klienti maximálně spokojeni jak s kvalitou našich domů, tak s našim přístupem.

novostavba bungalovu

Stavíme dřevostavby na klíč – bungalov je moderní typ bydlení, který je oblíbený hlavně díky tomu, že jde o přízemní stavbu. Naše projektové domy jsou prostorné a nabízí pohodlné bydlení pro jednotlivce i rodiny. Dřevostavby jsou realizovány z připravených dílců, takže stavba je rychlá a oproti zděné variantě můžete bydlet opravdu za pár týdnů až měsíců. Někdo ale nedá dopustit na cihly, a i proto nabízíme i tuto možnost. V nabídce máme několik typových projektů bungalovů, ze kterých si určitě vyberete svůj nový domov.

nový dům

  • Nic se vám nelíbí?

Pokud vás žádný předem připravený projekt nezaujal, můžeme pro vás připravit individuální projekt. Samozřejmostí je možnost zastoupení při stavebním řízení a získání stavebního povolení. Postavíme dám dům od základové desky. V ceně je vše pro pohodlné bydlení, a vy si musíte obstarat jen kuchyňskou linku. To proto, že jde o vysoce individuální záležitost a každý klient chce takovou linku, která bude vyhovovat jeho potřebám.

Máte pozemek a financování? Pak vaší cestě za novým domem nestojí v cestě vůbec nic, tedy možná kromě stavebního povolení. Víme od klientů, jaký problém může být toto povolení získat, a proto vám nabízíme možnost zastoupení v jednání se stavebním úřadem. Máme zkušenosti a dokážeme vyjednat povolení i pro vás. Zvolte si pro stavbu svého domu firmu, která má tradici, pozitivní recenze od klientů a chuť vybudovat dům i pro vás.