Bohémský styl není jen pro dobrodruhy. Dnes si ho může v klidu užít každý, a to i během svatby. Právě během ní je to nejlepší. Je to den, který patří jen vám a vaší drahé polovičce a který byste si měli užít tak, jak to jen půjde. Navíc chcete jistě potěšit nejen sebe, ale také rodinu a přátele. A k tomu je tento styl velmi příhodný. Nebo znáte někoho, kdo nemá rád přírodu?
boho svatba.jpg

Příroda na prvním místě

Právě přírodní prvky jsou velmi důležité. A promítnout je můžete skutečně do všeho. Nejen do dekorací či dortu, ale také na svatební oznámení. Na trhu najdete nespočet variant s nádhernými květinovými vzory a alespoň jeden z návrhů bude jistě ten nejlepší i pro vás.

Lehkost lesní víly

Na klasické svatební stoly, balonky a obrovské, dokonalé kytice zapomeňte. Na stoly se krásně hodí jen malá váza se sedmikráskami a čisté sklo. Z látek na ozdobu volte krajky či záclony a dekorace můžete doplnit jednoduše šiškami nebo břečťanem. Nezapomínejte ani na to, že mezi hlavní barvy na boho akci patří zelená, bílá a hnědá. Každá z těchto barev má mnoho odstínů, tak toho využijte.

Stejný postup zvolte i při výběru šatů. Měli by být lehké, vzdušné a často jsou doplněny krajkou. A vhodné budou i šaty ke kolenům, nebo do půlky lýtek. I tím docílíte nenucenosti, kterou se boho styl vyznačuje. Najdete je nejen v salonech, ale i v běžných obchodech nebo v butiku.

Večerní zábava plná pohody

Stejně tak jako den, i večer by měl být romantický. Vřelé atmosféry dosáhnete pomocí svíček i LED světélek v okrasných sklenicích. Pokud plánujete večírek venku, udělejte si táborák a opečte marshmellow. Nic není důležitější než dosažení útulné, pohodové a domácké atmosféry. Příjemný večer samozřejmě nezapomeňte doplnit příjemnou hudbou a tancem.
svatební červené tenisky.jpg

Originální svatební kytice

Kytice může být malá i větší. Jejím základem je luční kvítí a zdánlivá neupravenost. Neuspořádaný vzhled bude působit netradičně, každého hned zaujme a vytvoří tak báječný detail vzhledu nevěsty, na který nezapomenou hosté, ani ženich.