Chata v Adršpachu U Studánky je skvělým výchozím bodem, pokud se rozhodnete objevit všechny kouty Adršpašsko-teplických skal. Ať už vám jde o horolezectví, jízdu na kole nebo třeba jenom procházky, určitě přijdete na chuť tomuto zajímavému kraji České republiky. Kouzelné prostředí zde najdete naprosto vždy. Ať už svítí slunce, je zamračeno nebo třeba sněží, věřte tomu, že tato oblast je jako stvořená pro to, abyste ji objevili. Stačí si udělat třeba týden času, nastudovat veškerá krásná místa, a následně je popořadě objevovat. Má to smysl, stejně jako jakékoliv jiné cestování.skalní útvary

Co vše můžete objevovat?

  • Různé skalní útvary = Jak Adršpach, tak Teplice nad Metují skrývají zajímavá skaliska, která stojí za zhlédnutí, a to do opravdových detailů.
  • Krásná příroda všude okolo = Když opomenete samotné skály, i tak se v této oblasti zabavíte objevováním dalších krásných míst, kterých je v okolí vskutku požehnaně.
  • Blízko do Polska = Pokud byste chtěli navštívit naše sousedy, můžete zajet do Polska, kde najdete hned za hranicemi báječná města se spoustou zábavy či nakupování.

Nezapomínejte na to, že celá oblast skal je vyhlášena jako chráněná krajinná oblast. Co to bude znamenat? Je to především jistota, že se vám to v této oblasti bude líbit. Je to jistota stejně jako například v Jizerských horách, Jeseníkách nebo Krkonoších. Všechny tyto oblasti mají něco nabídnout, a to stejné platí i o Adršpachu a okolí. Pokud k tomu připočtete krásnou chatu, která poskytne veškeré zázemí, můžete očekávat, že tento pobyt si užijete.zvláštně tvarované pískovce

Vezměte přátele a jeďte objevovat

Ať už máte rádi cestování sami nebo s někým, můžete se těšit na to, že v této oblasti najdete přesně to, co hledáte. Krásná příroda, zajímavé obrázky, a to vše bez rizika, že byste odjížděli zklamaní. Stačí jenom najít nějaký čas, který si vynahradíte pro návštěvu této oblasti.