Sháníte dobrého a zkušeného elektrikáře, https://wave.rozhlas.cz/vznikne-v-opustene-zizkovske-klinice-socialni-a-kulturni-centrum-5212764 který vám udělá rozvody nebo novou elektroinstalaci? Stavíte dům a potřebujete odborníka na zapojení zásuvek a spotřebičů? Pořídili jste si starší byt a potřebujete udělat celkovou revizi elektřiny? Neváhejte a obraťte se na odborníka. Nevyplácí se, abyste se do toho pustili sami. Mohlo by se stát, že něco zapojíte špatně a dojde ke zkratu. Od špatně zapojené zásuvky vám může chytnout nábytek. Vznikne požár a může vám ublížit na zdraví a zničit váš byt. Rozhodně to nestojí za to. Radši si pozvěte odborníka, který odvede svojí práci dobře a za vše bude ručit. Jestli bydlíte v Poděbradech nebo v jejich okolím rádi vám s elektroinstalací a elektrorevizí pomůžeme. Zajistíme vám návrh s přesným provedením, realizaci samotné práce, konečnou revizi a přihlášení k odběru elektrické energie. Elektrikáři Poděbrady jsou odborníci a mají dlouholeté zkušenosti už od roku devatenáct set devadesát. Nabízíme tyto služby.elektrikář v akci

  • Zajistíme kompletní elektroinstalaci v novém bydlení, u začínající firmy nebo tam kde bude potřeba.
  • Když koupíte staré bydlení, ať už to bude dům, byt, statek nebo stodola provedeme celkovou elektrorevizi. Zrevidujeme elektroinstalaci, zkontrolujeme elektrické spotřebiče, zařízení a vše připojené. Abyste je mohli bez problémů používat a nedošlo k nemilé nehodě.
  • Instalujeme nové elektrické zvonky s kamerami i bez nich do domů i panelových bytů, instalace televizních rozvodů a satelitního připojení, domácích videotelefonů a veškerou počítačovou síť. Od zapojení pevného počítače po připojení k síti pevné nebo bezdrátové. Instalace venkovního i vnitřního osvětlení, nouzové osvětlení ve firmách a větších bytových domech. Osvětlení výloh obchodů a instalace světelných reklam a billboardů. Zajistíme veškeré osvětlovací soustavy.

Elektrické sloupy

Rádi vám zajistíme poradenství a konzultaci, proto se nebojte na nás obrátit. Rádi vám vyhovíme.