O tom, že sex dělá lidem stejně jako všem živým tvorům, kteří jsou přizpůsobeni k tomu, aby se mu oddávali, dobře, nemůže být pochyb. Příroda to tak prostě zařídila (případně – chcete-li – bůh to tak chtěl), a to proto, aby podobné počínání lákalo a docházelo tak k rozmnožování a zachování druhů.
Ovšem lidé na to pochopitelně nejednou vyzráli a naučili se, jak se mu oddávat, aniž by z toho vzcházelo víc potomstva, než jsou tito a potažmo i celá naše planeta schopni uživit, vychovat a zaopatřit.

nohy v posteli

Ovšem na jedno bylo lidstvo ještě relativně donedávna krátké. A to právě na to, co zaznívalo v poněkud poťouchle poupravené lidové moudrosti, pravící, že „co se v mládí naučíš, ve stáru jako když utne“. Případně co zveršoval kterýsi z našich básníků a co znělo „co se v mládí naučíš na louce či v břízkách, po tom se ti ve stáří evidentně stýská“.
Prostě jsme si ještě před relativně nemnoha desítkami let nedokázali poradit s osudem, který zapříčiňoval, že to člověku s přibývajícími lety a klidně i nejen s těmito šlo a i dnes jde postupně hůř a hůř. Až to jednoho krásného (i když logicky ne až tak krásného) dne jednoduše nejde vůbec.

vyzývavý snímek

Ovšem dnes už ani to nemusí být problém. Protože co nedokážeme sami, v tom nám nejednou dokáže pomoci lékařská věda, respektive chemie.
A když se tedy jednomu (i když logicky zpravidla ne samotnému) přestane v posteli dařit, spoléhá tento třeba na tadacip https://www.nejlevnejsigenerika.to/tadacip-20mg. Tedy na přípravek nahrazující Cialis a obsahující Tadalafil, který má dotyčnému muži, pozbývajícímu mužné síly, pomoci. A také pomáhá.
Řádově půlhodinu až hodinu před sexuální aktivitou, ovšem jen jednou denně, si tento prostě vezme tabletku, a je-li pak svou partnerkou náležitě drážděn (jistě je vám jasné, že ne ve smyslu varování, že přijede tchýně a bude u nich nějakou dobu bydlet a podobně), dokáže opět podávat výkony jako zamlada. A to až po šestatřicet hodin, po kteroužto dobu přípravek účinkuje.
A pak si může zase radostně prozpěvovat s Lucií, že „sex je náš, dělá dobře mně i tobě,…“