Internet, je dnes nejdůležitějším prvkem všech z nás. Je to ale zdravé pro nás samotné, nebo je to závislost nás a moderní doby, co v ní žijeme? A co takhle naše děti, které dnes bez internetu a chatu žít nedokáží. Trpí závislostí, která se pak těžko léčí?
Moderní doba nám dává mnohé, ale ne vždy je to, to skvělé a pravé pro nás. Samozřejmě, se internet rozšířil tak, že se s jeho pomocí i malé děti ve školách dokáží učit, je nepostradatelný v práci a také nám dokáže lehce i rychle zahnat nudu, nejen když jsme doma.


Nejlepší komunikace, co letí

Je pravdou, že existují i lidé, kteří tráví na internetu denně několik hodin, a to věřte, že už se jako závislost považuje. Každý lékař i odborník vám potvrdí, že závislí na internetu jako takovém, jsou nejen dospělí, ale už maličké děti.
Opakem i pravdou je také to, že je vlastně v mnoha příležitostech, vlastně tou nezbytnou pomocí i součástí těch, co s ním musí denně pracovat. Je to dokonalá komunikace, nejen mezi lidmi, ale především nám již mnoho let pomáhá s čímkoliv.


Najdeme zde všechny zajímavosti

Na internetu lze opravdu najít všechno, nač si samotný člověk jen vzpomene. Bez jeho pomoci, nemůžeme pracovat, je takovým naším druhým mozkem v dnešní době a také bychom se bez něj opravdu mnohdy nudili. Je to ale správně?


Pozor na závislost malých dětí

Malé děti si velmi rychle zamilují online hraní her na internetu, což je mnohdy dobré, ale spíše jim to může v budoucnu velmi ublížit. Potrápit závislostí, může tento dokonalý online svět nejen nás, ale samotné malé dítka, která neumí ještě mnoho rozlišovat co je a co není správně.
Pokud se nechceme dostat do křížku s psychology, kteří nastávající závislost léčí, musíme se jí předem vyvarovat. Protože je tedy moderní doba, není nejspíše dobré svým dětem zakazovat styk s počítači, ale musíme je velmi hlídat, aby se z pár minut denně na počítači, nestalo nepřetržité hraní her, na hodiny. Dodržovat jakési zásady, se vám všem, vyplatí.