Díváte se na nebankovní společnosti skrz prsty? Už nemusíte! V minulosti soukromé společnosti neměly moc dobrou pověst, takže chápeme, že se na ně lidé stále ještě mohou dívat s odstupem a nepochopením, ale to si za poslední roky rozhodně nezasloužíme. Dostali jsme se v úrokových sazbách tak nízko, že běžně konkurujeme bankám, navíc poskytujeme i další výhody. V bance vás například vyprovodí na ulici, když máte záznam a žádnou půjčku ani úvěr nezískáte. U nás je to naopak, pokud budete mít záznam, pak jsme vůči takovýmto negativním projevům tolerantní a víme, jak to v dnešním světě chodí, že každý může udělat chybu, proto záznamy tolerujeme. Jsme připraveni pomoci i klientům, kteří mají exekuce nebo jiné finanční problémy, dluhy a podobně.

peněženka

Banky stále zřejmě pomyslně vyhrávají, protože mají pobočky a někteří lidé stále chodí na tato místa, aby získali půjčky. Je to pro ně praktičtější, ale pokud se podíváte na dnešní generaci lidí, tak ti už nemusí chodit do banky, všechno si raději vyřídí přes internet a právě tento způsob preferuje i naše společnost. V tom jsme jiní, v tom jsme odlišní. Kvůli nám totiž nemusíte chodit na tisíc schůzek někam do banky, ale celou půjčku vyřešíte z pohodlí svého domova.

Zašlete pár fotografií vaší nemovitosti přes e-mail. My necháme provést odhad, který zaplatíme, ten vám předem neúčtujeme. Nebudete dopředu platit ani žádné jiné poplatky. Následně se domluvíme telefonicky, případě budeme komunikovat pomocí e-mailů. Celé vyřízení se tímto způsobem zkrátí, takže podnikatelský úvěr si můžete sjednat během dvou dnů. Jeden den to vyřídíme, druhý podepíšete smlouvu a vezmete si peníze https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.

Další výhody, které našim klientům poskytujeme

Výčet všech výhod ještě neskončil. Jistě si budete říkat, že úrokovou sazbou to nekončí, že je k tomu zapotřebí ještě dalších kritérií, abyste mohli porovnat úvěr z banky a náš typ úvěru, tak se pusťme do toho.

euro

V případě podnikatelského úvěru:

  • Doba splatnosti až 30 let. Ručení jakoukoliv nemovitostí. Žádné nahlížení do registrů. Tolerance nízkých příjmů i nízkého daňového přiznání. Peníze v podnikání můžete využít jakýmkoliv způsobem.

Konečné rozhodnutí je jenom na vás, co si vyberete. Pokud máte na výběr, tak to je ta lepší varianta, často se totiž setkáváme s klienty, které už banky odmítly, takže nás považují za poslední možnost, jak získat finance, stále ještě za únosných a výhodných podmínek. Tak přejeme hodně štěstí při vybírání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup