.

Máš domov má poslání. Je to domov pro lidi, kteří trpí touhle nepříjemnou chorobou. Tohle postihuje zejména starší lidi, to je naprosto jasné, ale je důležité, abyste se k tomu problému postavili, přiznali si, že vaše rodiče nebo babička s dědou mají tento problém, protože život s touhle nemocí je trošku jiný. Nikdy nevíte, co dotyčného člověka napadne, proto je to i velice nebezpečné, aby se pohybovali normálně doma a ve městě a podobně, protože takoví lidí třeba zapomenou najednou, kde bydlí, to je jasné.
fialový mozek
Tohle všechno bude pro vás skvělé a bude se vám to moc líbit. Čím dříve se rozhodnete, tím tohle všechno bude pro vás lepší, takže na nic nečekejte a rozhodněte se ještě hned dneska. Dopadne to skvěle a vy budete spokojení, to je jasné. My se snažíme, aby se u nás lidi, kteří mají tuhle chorobu, cítili opravdu dobře, cítili se tady jako doma. My máme speciální pracovníky, kteří vědí, jak mají s lidmi jednat a dokážou jim poskytnout láskyplné prostředí, které bude bezpečné a navíc budou pod stálou kontrolou lékařů a zdravotních sester, takže i pro vás to bude úleva, že se nebudete muset obávat o někoho, kdo tímhle trpí a je pro vás důležitý. Náš domov se zvláštním režimem Praha bude pro vás správnou volbou.
otazníky a senior

Cíle domova

Jako každé zařízení máme i své cíle. Jsme nezisková organizace, která poskytuje zázemí lidem trpící na Alzheimerovu chorobu, protože moc dobře chápeme rizika této nemoci a všechny problémy, které z ní pramení, to je naprosto jasné, takže na nic nečekejte a rozhodněte se hned dneska a bude to pro vás skvělé. Naším hlavním cíle je, aby se zde obyvatelé našeho domova cítili dobře. Poskytujeme jim kvalitní péči, jaká je adekvátní k jejich druhu onemocnění. Máme trpělivost, protože moc dobře chápeme, jak se tento člověk musí cítit zmatený, když si najednou nic nepamatuje, ani neví kdo je a co tady na tohle světě dělá. To je prostě nepředstavitelné pro všechny, kteří nevědí, co je to za chorobu.

.

Domov se zvláštním režimem Praha
5 (100%)1
.