Už to trvá docela dlouho. Několik měsíců. A Vy jste pořád zamilováni. Ale stačí síla Vaší lásky na to, abyste každou volnou chvilku, a dokonce i část zasloužené dovolené věnovali cyklistice, ke které jste za tu dobu stále nenašli kladný vztah? A vypadá to, že ani nenajdete, viďte?

dámské kolo

Možná je tu takové zvláštní řešení
Proč se, milé partnerky, věnujete cyklistice, když jí zrovna dvakrát neholdujete? Protože chcete více času trávit ve společnosti svého partnera? Pravda, partner Vás do jízdy na kole nenutí. Jak šlechetné! Ale když ustoupíte a na kolo nesednete, ztratíte ten drahocenný společný čas. A navíc nebudete mít ani tolik společných vzpomínek.

Jak tedy celou situaci řešit? Ani výmluvy na zdravotní potíže, nebo dokonce imaginární odkaz, že Vám lékař kolo zakázal, nepomůže vyřešit problém společně stráveného času. A víte, že přece jenom jedno řešení existuje? Pokud tedy nemyslíte na rozchod. Víte, že existují elektrokola dámská městská? Tušíte, kam je namířeno? Když sednete na speciálně upravené kolo, které je poháněno motorkem, možná Vás cyklistika začne bavit.

  • Určitě budete se svým partnerem trávit více času.
  • Stoprocentně budete mít úžasné společné vzpomínky, protože až se objevíte se svým novým dámským elektrokolem, které je vhodné i do města, na startovním stanovišti, jen málokterý cyklista zapomene na tak nevídaný zážitek.
  • A bezesporu nebudete zadýchané, zpocené a uštvané nicneříkajícím šlapáním do kopců.
  • A nakonec můžete do cíle dojet dříve, abyste si mohly, milé dámy, v klidu vypít šálek kávy v přírodní restauraci.

silniční kolo
Že je to divné řešení? Ale kdepak. Cyklisté tělem i duší se alespoň po cestě pobaví a zvyknou si na Vás, jako na maskota, který jim nosí štěstí. A Vy samotné? Vy si svého dámského elektrokola ještě ve městě užijete natolik, že se stane Vaší druhým životním partnerem!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup